Istanbul Medpoint Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, Istanbul Medpoint’na ait Istanbul Medpoint uygulamasına erişim sağlayacak kişilerin (Kullanıcıların) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası Istanbul Medpoint’in Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. Istanbul Medpoint işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulamasında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Istanbul Medpoint’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, mobil uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Kullanıcıların mobil uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı cihazından kaldırması yeterli olacaktır.

1.Bilgilerin Kullanılması: Istanbul Medpoint olarak kullanıcının uygulama kullanım süreleri boyunca veri girişinde bulundukları bilgileri ve uygulama içinde gerek duyulan zamanlarda(toplantı yer bildirimi ve ders yoklamaları) cihaz konum bilgileri Istanbul Medpoint depolama alanlarında tutulmaktadır.

2.Bilgilerin Paylaşılması: Istanbul Medpoint olarak Mobil Uygulama içerisindeki kullanıcıya ait bilgiler üçüncü taraflar ile paylaşılmayacaktır.

3.Kullanıcı İzinleri: Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir.

4.İzinler

Depolama İzni: Bu izin cihazın belleğinde uygulamaya ait verilerin saklanmasına imkan tanımaktadır.
Konum İzinleri: Bu izin en yakın kliniği önerebilmek için beacon cihazları üzerinden yapılabilmesi için cihazınızın tam konumunun uygulama tarafından alınmasına izin verir.
Push Bildirimleri İzinleri: Bu izin uygulama içerisinde yeni bir mesajın anlık olarak alınabilmesi için kullanıcı kabul edilen bir izindir.

5.Marka ve Telif Hakkı: Istanbul Medpoint adına kayıtlı Istanbul Medpoint ait (Mobil Uygulamanın; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca kullanıcının sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle DentApp marka ve logosunun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt etmiş olurlar.