Femirenew (Genitel Estetik)

Çoğu kişinin duymamış olmadığı bu yöntem genital anlamda gençleştirme anlamını ifade eder. Kadınlarda vajina ya da cinsel organların estetiği günümüzde mümkün hale geliyor. Femirenew genetik estetik, ve vajinal estetiklerin her yaşta kadını ilgilendirdiği söylenebilir. Çekinme, utanma, muayene olmama gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Vajinal estetik operasyonlarda, hem estetik anlamda hem de görünüşleri düzeltmek ilişki sırasında cinsel hazların artırılması için hem de hastaların psikolojik durumlarını düzeltmek amacıyla yapılan işlemlerdir. Feminerew genetik estetik,  kadın genital kozmetiğinin yapılması olarak ifade edilebilir. İsteğe uygun olarak şekillendirme ve labia minoraların iç küçük dudak neredeyse görülmeyecek  şekilde ince ve vajina girişinin dar olmasının sağlanmasıdır. Barbie bebek görünümü olarak şekil oluşturulur.

Feminerew (Genetik Estetiği) Tercih Edilme Sıklığı

Vajinal genişlik, çiftler arasındaki cinsel sorunları artırmaktadır. Bu uygulama 2. olarak en sık uygulanan genital kozmetik ameliyatları arasında yerini almaktadır. Feminerew genetik estetik  yapısal olarak yaşlanmaların giderilmesine yardımcı olan bir işlemdir. Epizyotomi, doğum dikişleri izleri gibi durumların düzeltilmesi diyebiliriz.

Bozuk olan bu doku hastaların eline sert ve düzensiz bir şekilde gelmektedir. Bu durum ise cinsel birlikteliklere zarar verir. Vajinal daraltma ile vajina bölgesinin sarkarak genişleyen dokuları tamamıyla gençleştiren bir ameliyattır. Beğenilmeyen görüntüler bu uygulama ile düzeltilir. Feminerew genetik estetik, vajina çapını daraltarak cinsel anlamda ilişkiden daha fazla zevk alınmasına yardımcı olan bir uygulamadır.